ООО Агрико Украина 

Киев

Сферы деятельности

Сельское хозяйство

Я хочу тут работать
×

ООО Агрико Украина 

ТОВ «Агріко Україна» була заснована у 2007 р. та є офіційним представником відомого голландського кооперативу AGRICO. З того часу ТОВ «Агріко Україна», завдяки зваженому підходу до бізнесу, стала одним із провідних постачальників високоякісного посівного матеріалу картоплі на території України.

Компанія спеціалізується на імпорті та розмноженні насіннєвої картоплі, завезеної з Голландії. Це дозволяє нам пропонувати покупцеві не лише насіннєву картоплю класів «Супереліта» та «Еліта», але й першої репродукції.

Важливо зазначити, що вся посадкова картопля ТОВ «Агріко Україна», що вирощується на території нашої країни, є сертифікованою та відповідає вимогам ДСТУ 4013-2001.

Портфель продукції включає повну лінійку сортів починаючи від надранніх до пізніх. А саме: Рів'єра, Імпала, Ероу, Еволюшн, Мадлен, Есмі, Констанс, Арізона, Романо, Воларе, Розаголд, Курода, Пікассо, Рудольф, Роко, Арсенал та Курас.

Складські приміщення компанії оснащенні професійним технологічним обладнанням, що забезпечують приймання, сортування та оптимальне зберігання картоплі, незалежно від групи стиглості та специфічних особливостей сортів.

Важливим ресурсом нашого підприємства є персонал. Штат ТОВ «Агріко Україна» налічує десятки кваліфікованих працівників, що із задоволенням нададуть компетентну допомогу. Ви отримаєте професійний агрономічний супровід щодо особливостей вирощування картоплі в будь-якій кліматичній зоні України.

Висока якість продукту та контроль на кожному з етапів виробництва – це не просто гасло, а практика нашої компанії.